Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Koszorów - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Powstańców Warszawy

Place,Skarżysko-Kamienna(Koszorów + 14 km)

20 000 zł106 m² 188,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w rejonie ul. Powstańców Warszawy w Skarżysku - Kamiennej 26-110 pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia w drodze przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Konopnickiej

Jastrząb(Koszorów + 12 km)

82 000 zł1 066 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o regularnym kształcie 33 na 32m i równej powierzchni 1066m2, oczyszczona z zarośli (wgłębnie zmulczowana), ze spulchnioną, wysokiej klasy ekologiczną glebą. Położena.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jastrząb

Jastrząb(Koszorów + 12 km)

303 000 zł1 515 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery atrakcyjne działki budowlane w miejscowości, która intensywnie rozkwita w nowe budownictwo jednorodzinne. Uwaga! (podana cena dotyczy działki nr 365/25 o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kacprowice

Kacprowice(Koszorów + 23 km)

35 000 zł4 100 m² 8,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Chcesz mieć swoją własną przestrzeń za niewielkie pieniądze? Mam coś idealnego działka leśna, gdzie cisza i spokój to mogłaby być gwarancja. Gdyby nie ok 220 metrów od działki, nie było.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana, ul. Zafabryczna

Bliżyn(Koszorów + 15 km)

279 000 zł5 213 m² 53,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości oakestae ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki położonej w Bliżynie, ul. Zafabryczna, województwo świętokrzyskie. Charakterystyka działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Skarżysko-Kamienna

Dolna Kamienna,Skarżysko-Kamienna(Koszorów + 14 km)

285 000 zł641 m² 444,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| na sprzedaż działka o pow. 641 m2, zlokalizowana w Skarżysku - Kamiennej, na osiedlu Dolna Kamienna. Działka płaska, częściowo ogrodzona, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Skarżysko-Kamienna

Książęce,Skarżysko-Kamienna(Koszorów + 14 km)

460 000 zł9 700 m² 47,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| na sprzedaż działka o pow. 9 700 m2 , zlokalizowana w Skarżysku Kamiennej, w dzielnicy Skarżysko- książęce. Działka położona w pierwszej linii, dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Skarżysko Kościelne(Koszorów + 14 km)

255 000 zł3 809 m² 66,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną 3795m2 w Skarżysku Kościelnym! Wydane warunki zabudowy! Możliwość podziału! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kochanów Wieniawski

Kochanów Wieniawski(Koszorów + 16 km)

180 000 zł7 294 m² 24,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Dąbrówka Zabłotnia

Dąbrówka Zabłotnia(Koszorów + 20 km)

480 000 zł5 196 m² 92,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 5 169 m , położona w miejscowości Dąbrówka Zabłotnia, gmina Kowala, w bezpośrednim sąsiedztwie Radomia. Cena: 480 000 zł Cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Koszorów

Koszorów,mazowieckie

160 000 zł14 078 m² 11,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, mam do zaoferowania dwie przylegające do siebie działki o łącznej powierzchni 1,41 ha z własnym lasem oddalone o 800m od zalewu wodnego w miejscowości Koszorów, gmina.